**Це стара версія документу!**

Windows VISTA

Натисніть на кнопку “Пуск”, та виберіть, в меню, пункт “Підключення”:

У нижній частині вікна що з'явилося виберіть варіант “Створення підключення або мережі”:

Натисніть на “Підключитись до Інтернету”:

Якщо з'явиться віконечко з повідомленням що підключення до Інтернету вже встановлено, просто оберіть пункт “Все одно встановити нове підключення”:

Оберіть тип з'єднання - “Широкосмугове (PPPoE)”:

Вам буде запропоновано ввести ім'я користувача. Ім'я та пароль Ви придумали собі самі коли укладали угоду на користування мережею Інтернет. Щоб система не перепитувала Вас пароль при кожній спробі підключення - встановіть позначку “Запам'ятати пароль”. В полі “Назва підключення” вкажіть якусь зрозумілу назву, наприклад “Телелан”. Якщо на Вашому комп'ютері працює декілька користувачів і Ви хочете щоб усі вони могли користуватись цим з'єднанням - відмітьте “Дозволити іншим користувачам використовувати це підключення”:

Вітаємо! Ваша система готова для підключення до Інтернету від ТРК “Телелан”. Тепер у вікні підключень з'явилось нове підключення з іменем що Ви придумали раніше. Клацніть на нього двічі чи виділіть і натисніть “Підключитись” щоб з'єднатись з Інтернетом.

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

internet/pppoe/create/windows-vista.1445872534.txt.gz · В останнє змінено: 26.10.2015 17:15 by Юрій Сметана

Коментарі до статті