MAC-адреса

MAC-адреса (“мак адреса”), це спеціальний ідентифікатор пристрою в мережі, ніби його серійний номер. MAC-адреса кожного мережевого пристрою є унікальною. По ній пристрої “впізнають” одне одного. MAC-адреса використовується як позивний, як псевдонім, пристрою для надсилання йому інформації.

MAC-адреса встановлюється (запрограмовується) виробником пристрою, але може бути змінена спеціальними програмами або налаштуваннями. Як правило користувач не задумується про існування MAC-адреси, усі “дива” відбуваються на низькому рівні передачі даних.

Інколи, провайдери використовують MAC-адресу як ідентифікатор користувача (його обладнання). Тому, при зміні обладнання (його MAC-адреси) провайдер вважає що замість абонента пробує користуватися інтернетом хтось інший.

В компанії ТелеЛан прив'язка абонента до MAC-адреси існує лише для абонентів інтернету за технологією DOCSIS. В інших технологіях перевірки MAC-адреси немає.

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

internet/mac-address.txt · В останнє змінено: 29.10.2015 19:00 by Юрій Сметана

Коментарі до статті