Windows Vista

Натисніть на кнопку “Пуск”, та виберіть, в меню, пункт “Підключення”:

У нижній частині вікна що з'явилося виберіть варіант “Створення підключення або мережі”:

Натисніть на “Підключитись до Інтернету”:

Якщо з'явиться віконечко з повідомленням що підключення до Інтернету вже встановлено, просто оберіть пункт “Все одно встановити нове підключення”:

Оберіть тип з'єднання - “Широкосмугове (PPPoE)”:

Вам буде запропоновано ввести ім'я користувача. Ім'я та пароль Ви придумали собі самі коли укладали угоду на користування мережею Інтернет. Щоб система не перепитувала Вас пароль при кожній спробі підключення - встановіть позначку “Запам'ятати пароль”. В полі “Назва підключення” вкажіть якусь зрозумілу назву, наприклад “Телелан”. Якщо на Вашому комп'ютері працює декілька користувачів і Ви хочете щоб усі вони могли користуватись цим з'єднанням - відмітьте “Дозволити іншим користувачам використовувати це підключення”:

Вітаємо! Ваша система готова для підключення до Інтернету від ТРК “Телелан”. Тепер у вікні підключень з'явилось нове підключення з іменем що Ви придумали раніше. Клацніть на нього двічі чи виділіть і натисніть “Підключитись” щоб з'єднатись з Інтернетом.

Завантажити копію цього документу, в оптимізованому для друку вигляді, можна звідси.

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

internet/pppoe/create/windows-vista.txt · В останнє змінено: 30.10.2015 17:34 by Юрій Сметана

Коментарі до статті