Windows 7

Натисніть кнопку “Пуск” та виберіть, в меню, пункт “Панель керування”:

Серед значків панелі керування знайдіть та запустіть “Мережа та Інтернет”:

Серед пунктів “Мережа та Інтернет” знайдіть та запустіть “Центр управління мережами та спільним доступом”:

У новому відкритому вікні, знайдіть і зайдіть у пункт “Настроїти нове підключення або мережу”:

Натисніть на пункт “Підключитись до інтернету”:

Оберіть тип з’єднання “Високошвидкісне (з РРРоЕ)”:

Вам буде запропоновано ввести ім'я користувача. Ім'я та пароль Ви придумали собі самі коли укладали угоду на користування мережею Інтернет. Щоб система не перепитувала Вас пароль при кожній спробі підключення - встановіть позначку “Запам'ятати пароль”. В полі “Назва підключення” вкажіть якусь зрозумілу назву, наприклад “Телелан”. Якщо на Вашому комп'ютері працює декілька користувачів і Ви хочете щоб усі вони могли користуватись цим з'єднанням - відмітьте “Дозволити іншим користувачам використовувати це підключення”:

Вітаємо! Ваша система готова для підключення до Інтернету від ТРК “Телелан”. Тепер у вікні підключень з'явилось нове підключення з іменем що Ви придумали раніше.

Для зручності, підключення інтернету, можна перемістити значок підключення до інтернету на робочий стіл. Вам необхідно натиснути на стрічку в лівій колонці “Змінити налаштування адаптера”:

В наступному вікні знайдіть значок підключення до інтернету з назвою, яку Ви придумали, і перетягніть у вільне місце на робочому столі:

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

internet/pppoe/create/windows-7.txt · В останнє змінено: 30.10.2015 17:34 by Юрій Сметана

Коментарі до статті