Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Наступна ревізія
Попередня ревізія
Остання ревізія Both sides next revision
internet:mac-address:change-mac-address:windows-7 [27.10.2015 10:04]
Роман Джавала створено
internet:mac-address:change-mac-address:windows-7 [29.10.2015 18:50]
Юрій Сметана ↷ Page moved from internet:change-mac-address:windows-7 to internet:mac-address:change-mac-address:windows-7
Рядок 11: Рядок 11:
 А потім зайдіть у "​Центр керування мережами та спільним доступом"​ ("​Центр управления сетями и общим доступом"​). А потім зайдіть у "​Центр керування мережами та спільним доступом"​ ("​Центр управления сетями и общим доступом"​).
  
-{{ :​internet:​change-mac-address:​w7_3.png |}}+
  
 У "​Центрі керування мережами та спільним доступом",​ у лівій частині вікна натисніть на напис "​Змінити параметри адаптера"​ ("​Изменение параметров адаптера"​):​ У "​Центрі керування мережами та спільним доступом",​ у лівій частині вікна натисніть на напис "​Змінити параметри адаптера"​ ("​Изменение параметров адаптера"​):​
Рядок 32: Рядок 32:
  
 У вікні що з'​явиться,​ клацніть закладку "​Додатково"​ та знайдіть у поданому переліку параметр "​Мережева адреса"​ ("MAC адреса",​ "​Фізична адреса",​ "​Сетевой адрес",​ "MAC address",​ "​Network address"​ тощо). Клацніть на вищезгаданий параметр та у полі "​Значення",​ що праворуч,​ введіть нову MAC-адресу (лише цифри та букви, підряд,​ без жодних розділових знаків). У вікні що з'​явиться,​ клацніть закладку "​Додатково"​ та знайдіть у поданому переліку параметр "​Мережева адреса"​ ("MAC адреса",​ "​Фізична адреса",​ "​Сетевой адрес",​ "MAC address",​ "​Network address"​ тощо). Клацніть на вищезгаданий параметр та у полі "​Значення",​ що праворуч,​ введіть нову MAC-адресу (лише цифри та букви, підряд,​ без жодних розділових знаків).
 +
 +{{ :​internet:​change-mac-address:​w7_7.png |}}

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

internet/mac-address/change-mac-address/windows-7.txt · В останнє змінено: 29.10.2015 18:50 by Юрій Сметана

Коментарі до статті