Windows 7

Натисніть кнопку “Пуск” та виберіть, в меню, пункт “Панель керування”:

Серед значків панелі керування знайдіть та запустіть “Мережа та інтернет” (“Сеть и интернет”);

А потім зайдіть у “Центр керування мережами та спільним доступом” (“Центр управления сетями и общим доступом”).

У “Центрі керування мережами та спільним доступом”, у лівій частині вікна натисніть на напис “Змінити параметри адаптера” (“Изменение параметров адаптера”):

У переліку мережевих з'єднань знайдіть те, яке відповідає за мережеву картку, до якої підключено мережевий кабель для з'єднання з ТРК “Телелан” (чи Ваш модем). Як правило, це з'єднання має назву “Підключення до локальної мережі” (“Подключение по локальной сети” ,“Local Area Connection” тощо). Натисніть на значечку з'єднання правою кнопкою і виберіть “Властивості”:

У вікні, що з'явиться, натисніть кнопку “Налаштувати” (“Настроить”), праворуч від назви мережевої плати:

У вікні що з'явиться, клацніть закладку “Додатково” та знайдіть у поданому переліку параметр “Мережева адреса” (“MAC адреса”, “Фізична адреса”, “Сетевой адрес”, “MAC address”, “Network address” тощо). Клацніть на вищезгаданий параметр та у полі “Значення”, що праворуч, введіть нову MAC-адресу (лише цифри та букви, підряд, без жодних розділових знаків).

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

internet/mac-address/change-mac-address/windows-7.txt · В останнє змінено: 29.10.2015 18:50 by Юрій Сметана

Коментарі до статті