Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Both sides previous revision Попередня ревізія
Остання ревізія Both sides next revision
personal-cabinet [05.02.2016 15:00]
Юрій Сметана
personal-cabinet [05.02.2016 15:29]
Юрій Сметана [Персональний кабінет абонента]
Рядок 6: Рядок 6:
  
 Якщо Ви бажаєте користуватися персональним кабінетом з-за меж нашої мережі — можна створити спеціальний пароль доступу,​ спеціально для таких випадків. Його можна отримати в абонентському відділі,​ або звернутися в технічну підтримку абонентів,​ за допомогою ​ розділу кабінету "​Запитання-відповідь"​. Якщо Ви бажаєте користуватися персональним кабінетом з-за меж нашої мережі — можна створити спеціальний пароль доступу,​ спеціально для таких випадків. Його можна отримати в абонентському відділі,​ або звернутися в технічну підтримку абонентів,​ за допомогою ​ розділу кабінету "​Запитання-відповідь"​.
- 
-<div class="​alert alert-warning"​ role="​alert">​..dsfdsfdsfdsf.</​div>​ 
  
 :!: Увага! Для користуванням персональним кабінетом необхідно [[personal-cabinet:​pin-code|встановити спеціальний пароль]]. :!: Увага! Для користуванням персональним кабінетом необхідно [[personal-cabinet:​pin-code|встановити спеціальний пароль]].

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

personal-cabinet.txt · В останнє змінено: 22.09.2016 20:22 by Юрій Сметана

Коментарі до статті