Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Both sides previous revision Попередня ревізія
internet:pppoe:start [30.10.2015 17:35]
Юрій Сметана створено
internet:pppoe:start [24.12.2015 13:01] (поточний)
Ігор Данилко
Рядок 1: Рядок 1:
 # PPPoE-з’єднання # PPPoE-з’єднання
  
-Інколи,​ коли усі абоненти фізично включені в одну локальну мережу,​ немає можливості зрозуміти який саме абонент намагається вийти в інтернет. А кожен абонент може мати різні ​імови: швидкість,​ IP-адресу тощо.+Інколи,​ коли усі абоненти фізично включені в одну локальну мережу,​ немає можливості зрозуміти який саме абонент намагається вийти в інтернет. А кожен абонент може мати різні ​умови: швидкість,​ IP-адресу тощо.
  
 В таких випадках,​ для ідентифікації абонента,​ використовують спеціальне підключення,​ що має назву **PPPoE**. Ввівши своє ім’я користувача та пароль Ви точно повідомляєте провайдеру що це саме Ви підключаєтеся до інтернету. В таких випадках,​ для ідентифікації абонента,​ використовують спеціальне підключення,​ що має назву **PPPoE**. Ввівши своє ім’я користувача та пароль Ви точно повідомляєте провайдеру що це саме Ви підключаєтеся до інтернету.

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

internet/pppoe/start.txt · В останнє змінено: 24.12.2015 13:01 by Ігор Данилко

Коментарі до статті