Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Both sides previous revision Попередня ревізія
internet:pppoe:errors:691 [30.10.2015 18:02]
Юрій Сметана
internet:pppoe:errors:691 [30.10.2015 18:02] (поточний)
Юрій Сметана
Рядок 7: Рядок 7:
 Видаліть усі дані у віконечку підключення та введіть ім’я користувача та пароль знову. Видаліть усі дані у віконечку підключення та введіть ім’я користувача та пароль знову.
  
-Переконайтеся що ім’я користувача та пароль не містить пробілів (``  user`` та ``user``це різні облікові записи.+Переконайтеся що ім’я користувача та пароль не містить пробілів (``  user`` та ``user`` це різні облікові записи).
  
-Переконайтеся що дані введено в правильному регістрі (``UseR`` і ``user``це різні облікові записи.+Переконайтеся що дані введено в правильному регістрі (``UseR`` і ``user`` це різні облікові записи).
  
 Увага! З міркувань Вашої безпеки,​ в компанії Телелан,​ відбувається перевірка будинку,​ з якого відбувається підключення. Якщо спробувати під’єднатися з правильними даними PPPoE, але з іншої адреси ніж зареєстрована в угоді адреса проживання — серевер теж відповість помилкою **691**. Увага! З міркувань Вашої безпеки,​ в компанії Телелан,​ відбувається перевірка будинку,​ з якого відбувається підключення. Якщо спробувати під’єднатися з правильними даними PPPoE, але з іншої адреси ніж зареєстрована в угоді адреса проживання — серевер теж відповість помилкою **691**.

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

internet/pppoe/errors/691.txt · В останнє змінено: 30.10.2015 18:02 by Юрій Сметана

Коментарі до статті