Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Both sides previous revision Попередня ревізія
internet:mac-address [29.10.2015 18:57]
Юрій Сметана
internet:mac-address [29.10.2015 19:00] (поточний)
Юрій Сметана
Рядок 3: Рядок 3:
 MAC-адреса (*"​мак адреса"​*),​ це спеціальний ідентифікатор пристрою в мережі,​ ніби його серійний номер. MAC-адреса кожного мережевого пристрою є унікальною. По ній пристрої "​впізнають"​ одне одного. MAC-адреса використовується як позивний,​ як псевдонім,​ пристрою для надсилання йому інформації. MAC-адреса (*"​мак адреса"​*),​ це спеціальний ідентифікатор пристрою в мережі,​ ніби його серійний номер. MAC-адреса кожного мережевого пристрою є унікальною. По ній пристрої "​впізнають"​ одне одного. MAC-адреса використовується як позивний,​ як псевдонім,​ пристрою для надсилання йому інформації.
  
-MAC-адреса встановлюється (запрограмовується) виробником пристрою,​ але може бути змінена спеціальними програмами або налаштуваннями.+MAC-адреса встановлюється (запрограмовується) виробником пристрою,​ але може бути змінена спеціальними програмами або налаштуваннями. Як правило користувач не задумується про існування MAC-адреси,​ усі "​дива"​ відбуваються на низькому рівні передачі даних
  
-Як правило користувач ​не задумується ​про існування MAC-адреси, усі "дива" відбуваються на низькому рівні передачі данихДеякі провайдери використовують ​MAC-адресу як ідентифікатор користувача ого ​обладнання).+Інколи, ​провайдери ​використовують MAC-адресу як ідентифікатор ​користувача (його обладнання). Томупри зміні обладнання ​(його ​MAC-адреси) провайдер вважає що замість абонента пробує користуватися ​інтернетом хтось ​інший. 
 + 
 +В компанії ТелеЛан прив'язка абонента до MAC-адреси існує лише ​для абонентів інтернету за технологією DOCSIS. В інших технологіях перевірки MAC-адреси ​немає.
  
 <catlist -noHead internet/​mac-address>​ <catlist -noHead internet/​mac-address>​

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

internet/mac-address.txt · В останнє змінено: 29.10.2015 19:00 by Юрій Сметана

Коментарі до статті