Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Both sides previous revision Попередня ревізія
Наступна ревізія
Попередня ревізія
internet:mac-address [29.10.2015 18:53]
Юрій Сметана
internet:mac-address [29.10.2015 19:00] (поточний)
Юрій Сметана
Рядок 1: Рядок 1:
 # MAC-адреса # MAC-адреса
  
-MAC-адреса,​ це спеціальний ідентифікатор пристрою в мережі,​ ніби його серійний номер. MAC-адреса кожного мережевого пристрою є унікальною. По ній пристрої "​впізнають"​ одне одного. MAC-адреса використовується як адреса пристрою для надсилання йому інформації.+MAC-адреса ​(*"​мак адреса"​*), це спеціальний ідентифікатор пристрою в мережі,​ ніби його серійний номер. MAC-адреса кожного мережевого пристрою є унікальною. По ній пристрої "​впізнають"​ одне одного. MAC-адреса використовується як позивний,​ як псевдонім, ​пристрою для надсилання йому інформації.
  
-MAC-адреса встановлюється (запрограмовується) виробником пристрою,​ але може бути змінена спеціальними програмами або налаштуваннями.+MAC-адреса встановлюється (запрограмовується) виробником пристрою,​ але може бути змінена спеціальними програмами або налаштуваннями. Як правило користувач не задумується про існування MAC-адреси,​ усі "​дива"​ відбуваються на низькому рівні передачі даних.  
 + 
 +Інколи,​ провайдери використовують MAC-адресу як ідентифікатор користувача (його обладнання). Тому, при зміні обладнання (його MAC-адреси) провайдер вважає що замість абонента пробує користуватися інтернетом хтось інший. 
 + 
 +В компанії ТелеЛан прив'​язка абонента до MAC-адреси існує лише для абонентів інтернету за технологією DOCSIS. В інших технологіях перевірки MAC-адреси немає.
  
 <catlist -noHead internet/​mac-address>​ <catlist -noHead internet/​mac-address>​

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

internet/mac-address.1446137602.txt.gz · В останнє змінено: 29.10.2015 18:53 by Юрій Сметана

Коментарі до статті