Розбіжності

Тут показані розбіжності між вибраною ревізією та поточною версією сторінки.

Посилання на цей список змін

Both sides previous revision Попередня ревізія
internet:ip-address [26.10.2015 21:00]
Юрій Сметана
internet:ip-address [27.10.2015 09:38] (поточний)
Юрій Сметана
Рядок 1: Рядок 1:
 # Що таке IP-адреса,​ яка вона буває # Що таке IP-адреса,​ яка вона буває
  
-Інтернет це комп’ютерна мережа що складається з комп’ютерів та інших пристроїв,​ які розкидані по цілому світу. Щоб ці пристрої могли спілкуватися між собою кожному з них отримує унікальну мережеву назву — **IP адресу** (**I**nternet **P**rotocol address). 
  
-Користувач не може присвоїти своєму комп’ютеру будь-яку IP-адресу. Її може призначити,​ видати в користування,​ лише провайдер Інтернет. ​ 
- 
-А провайдерам інтернет IP-адреси видає в користування спеціальна організація,​ що слідкує за розподілом IP-адрес в певному регіоні світу. Наприклад для Європи це організація RIPE NCC (**R**éseaux **IP** **E**uropéens),​ для Північної Америки Це ARIN (**A**merican **R**egistry for **I**nternet **N**umbers). Ці організації співпрацюють та слідкують за тим щоб в цілому світі щодному з провайдерів не було надано в користування такі IP-адреси які вже існують в когось іншого. 

Сторінка ще не існує

Ви прийшли за посиланням на сторінку, що ще не існує. Якщо ваші права дозволяють, ви можете створити цю сторінку натиснувши кнопку Створити сторінку.

internet/ip-address.txt · В останнє змінено: 27.10.2015 09:38 by Юрій Сметана

Коментарі до статті